pred zápasom Girona FC – ŠK Slovan Bratislava
0:0
(-:-)
Komentuje: Daniela Mesíková

Futbalisti Slovana Bratislava sa predstavia v treťom zápase skupinovej fázy Ligy majstrov. Stretnutie proti Girone FC sa začína o 21:00.

Girona má taktiež za sebou dva duely, v ktorých nezískala ani bod. PSG podľahla 0:1, pričom prehrala vlastným gólom Gazzanigu z 90. minúty. V ďalšom zápase podľahla doma Feyenoordu Rotterdam 2:3. Jej góly strelili Lopez a van de Beek. V tomto zápase Miovski nepremenil penaltu a Krejčí si strelil vlastný gól. V španielskej La lige figuruje Girona na 12. mieste s 12 bodmi na konte. V minulom kole podľahla Realu Sociedad 0:1.

Slovan sa dnes na tretí pokus pokúsi získať prvé body. S Celticom prehral vonku 1:5, gól zaznamenal Wimmer. Následne doma podľahol Manchestru City 0:4. V Niké lige patrí belasým druhá priečka s 25 bodmi, prvá Žilina má na konte o bod viac. V sobotu Slovan zdolal v derby Trnavu 1:0 gólom Barseghjana zo 69. minúty. Slovan ešte dnes nemôže počítať so zranenými Kuckom, Makom, k dispozícii nebude ani Medveděv.

Tréner Vladimír Weiss na predzápasovej tlačovej konferencii povedal: „Prišli sme s plánom, založenom na dobrej organizácii a obetavom výkone. Ak chceme bodovať, musíme skórovať. Girona vyznáva ofenzívny futbal s kvalitou v ofenzíve, je silná z krídiel i v súbojoch jedna na jedna. Vieme o kvalite domácich, pokúsime sa ich niečím prekvapiť, a tešíme sa na zápas."

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.